علاقه مندیها
Banner

تاریخچه شرکت بهداشتی دکتر عبیدی

شرکت دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵ فعالیت خود را به عنوان اولین واحد تولید دارو در کشور با تولید قرص‌های دارویی آغاز نمود و بعد از مدتی شروع به تولید محصولات آرایشی بهداشتی کرد. بنیانگذار این شرکت، دکتر غلامعلی عبیدی می‌باشد که در خرداد سال ۱۲۹۹ شمسی‌ پای به جهان گذاشت. ایشان در سال ۱۳۱۷ وارد دانشکده طبّ و داروسازی دانشگاه تهران شده و با اخذ درجه دکتری در رشته داروسازی فارغ‌التحصیل شدند. اولین پروانه دارویی توسط وزارت بهداری به آقای دکتر عبیدی اعطا گردید و در دوران فعالیتشان خدمات ارزنده و شایانی در تولید محصولات دارویی و بهداشتی با بالاترین کیفیت انجام دادند. وی در سال ۱۳۸۳ در اوج افتخار ملی‌ و با عنوان پدر صنعت داروسازی ایران چشم از جهان فرو بست.

از سال ۱۳۹۰ جناب آقای مهندس علی نقیب با بهره گیری از تجارب خود در مدیریت و راهبری بزرگترین شرکتهای بهداشتی و دانش مجموعه، تولید محصولات سلامت محور را در شرکت بهداشتی دکتر عبیدی از سر گرفتند. ظرف مدت کوتاهی، با تجهیز و نصب ماشین‌آلات پیشرفته و بهره‌گیری از تازه‌ترین فناوری‌های روز دنیا، تنوع و کیفیت محصولات، دستخوش تغییرات محسوسی شد تا جایی‌که تولید ۱۲ قلم محصول نیمه‌فعال در سال ۹۰، امروز تبدیل به ده‌ها قلم کالا در گروه‌های متنوع شوینده، بهداشتی و آرایشی شده است و بار دیگر این شرکت توانست جایگاه خود را در زمینه ارتقا سلامت و بهداشت جامعه باز یابد.

Banner

مهندس علی نقیب

علی نقیب در آبان سال ۱۳۳۵ در شهر تهران متولد گردید. پس از طی دوره‌های ابتدایی و دبیرستان و شرکت در کنکور در سال ۱۳۵۴در رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف مشغول به تحصیل شد و مدرک کارشناسی را در رشته مهندسی صنایع از این دانشگاه اخذ نموده و پس از طی دوره سربازی وارد بازار کار شد. در سال ۱۳۸۸ موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته MBA از دانشگاه Kempten آلمان گردید.
از کودکی روحیه‌ای پرتلاش و فعال داشت و همیشه آرزو می‌کرد که روزی بتواند فردی موفق و تأثیرگذار در جامعه باشد. وی همواره معتقد بود اگر انسان عزم جدی در رسیدن به هدف داشته باشد، قطعا با تلاش در جهت افزایش توانمندی‌های خود در راستای هدف بزرگ و نهایی موفق خواهد شد. لذا پس از تعیین هدف و انتخاب راه کارآفرینی تمام همت خود را برای افزایش قابلیتهای مختلف مورد نیاز به کار برده و به بخش عمده‌ای از آرزوهای خود دست یافت.
از سال ۱۳۷۳ با شروع کار در شرکت سهامی عام کف (داروگر) بعنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل، تمام تلاش خود را برای پیشرفت و بهبود وضعیت محصولات و حضور شرکت در بازار به کار برد که نتیجه آن تبدیل شرکت کف به یک مادر کمپانی (Holding Company) بود که دارای ۱۰ زیر مجموعه (Sister Company) شامل ۵ شرکت تولیدی، یک مرکز پخش معظم سراسری، یک شرکت سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های بورس و غیره بود. همچنین توسعه برند و محصولات شرکت موجب حضور موفق و داشتن سهم عمده بازار ایران گردید. وی از سال ۱۳۸۹ با خرید کل سهام شرکت بهداشتی دکتر عبیدی، ریاست هیئت مدیره این شرکت را بر عهده گرفت و در سال ۱۳۹۳ خط تولید محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک را برای اولین بار در خاورمیانه با حضور آقای دکتر دیناروند راه‌اندازی نمود.
در طی سالهای خدمت بارها موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس و جایزه های مختلف از مراکز متعددی نظیر نهاد ریاست جمهوری، وزارت صنایع و معادن، سازمان حفاظت از محیط زیست و … گردید و در سال ۱۳۸۸ نیز موفق به دریافت نشان و حمایل قهرمانِ قهرمانان صنعت از خانه صنعت و معدن استان تهران شد.

سوابق عضویت در اتاقها و انجمنها

– عضو هیئت نمایندگان در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران و ایران
– رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
– رئیس کمیسیون بازرگانی، صنعت و فن‌آوری‌های نوین اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و انگلیس
– رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و یونان
– عضو هیئت امناء در انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف
– عضو هیئت اجرائی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف
– عضو هیئت مدیره انجمن ارگانیک ایران
– عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی زیستی ارگانیک
– عضو هیئت مدیره انجمن اخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی ایرانیان
– عضو هیئت مدیره مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران
– عضو و رئیس سابق هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی
– عضو و رئیس سابق هیئت مدیره شرکت تعاونی فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی
– نایب رئیس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران
– نایب رئیس کمیسیون فضای کسب وکار و کارآفرینی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران
– عضو اتاقهای بازرگانی ایران و آلمان، ایران و انگلیس، ایران و ایتالیا، ایران و امارات، ایران و یونان و …

چرا باید محصولات دکتر عبیدی را انتخاب کنید:

Testinonial
محصولات بهداشتی دکتر عبیدی فاقد پارابن است؛ طی تحقیقات اخیر پارابن ها موجب مسمومیت های سلولی شده وعامل سرطان پوست، سینه، ناباروی آقایان، درماتیت و واکنش های حساسیت زا می شون
Testinonial
شرکت بهداشتی دکتر عبیدی با استفاده از فناوری های روز دنیا، تحقیق و توسعه محصولات را در دستور کار دارد و محصولات جدید را بر پایه دانش روز، نیاز مشتری و استانداردها، تولید و عرضه می نماید
Testinonial
دنیای امروز درگیر چالشهای جدید بهداشتی است؛ ما به شما کمک می کنیم تا در مراقبت از خود و کسانی که دوستشان دارید موفق باشید و از این چالشها به سلامت عبور کنید
 

برندها

دریافت کنید25% تخفیف

در وولمارت ثبت نام کنید

برای دریافت به‌روزرسانی‌های پیشنهادات ویژه، در خبرنامه بازار وولمارت مشترک شوید.