تاریخچه عبیدیکا:

با افزایش تقاضای محصولات بهداشتی دکتر عبیدی و با توسعه روز افزون تقاضای خرید آنلاین محصولات بهداشتی، فروشگاه عبیدیکا در سال 1399 توسط شرکت پخش دکتر عبیدی راه‌اندازی شد. در ادامه فعالیت این فروشگاه، تنوع سبد کالایی آن رو به افزایش نهاد و سعی گردید برای ارائه محصولات برندهای معتبر برای مشتریان و مخاطبان آن فراهم گردد.

 

چشم انداز:

در عبیدیکا تلاش داریم که به یکی از پیشروترین و معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران تبدیل شویم. هدف ما ارائه یک تجربه خرید آسان، ایمن و لذت‌بخش برای مشتریان است تا بتوانند به راحتی به محصولات باکیفیت و معتبر دسترسی داشته باشند. ما معتقدیم که تمام مردم باید براسا نیاز خود به محصولات مراقبت از پوست و محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت دسترسی داشته باشند و با اعتماد خرید‌خود را انجام دهند.

 

ماموریت:

ماموریت عبدیکا، ارائه تجربه خرید آنلاین بی‌نقص برای مشتریان است. ما با به‌روزرسانی مداوم خدمات و محصولات و تحویل سریع، تلاش می‌کنیم تا نیازها و خواسته‌های همه گروه‌های مشتری را برطرف کنیم. 

 

آشنایی با مجموعه شرکتهای بهداشتی دکتر عبیدی:

شرکت دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵ فعالیت خود را به عنوان اولین واحد تولید دارو در کشور با تولید قرص‌های دارویی آغاز نمود و بعد از مدتی شروع به تولید محصولات آرایشی بهداشتی کرد. بنیانگذار این شرکت، دکتر غلامعلی عبیدی می‌باشد که در خرداد سال ۱۲۹۹ شمسی‌ پای به جهان گذاشت. ایشان در سال ۱۳۱۷ وارد دانشکده طبّ و داروسازی دانشگاه تهران شده و با اخذ درجه دکتری در رشته داروسازی فارغ‌التحصیل شدند. اولین پروانه دارویی توسط وزارت بهداری به آقای دکتر عبیدی اعطا گردید و در دوران فعالیتشان خدمات ارزنده و شایانی در تولید محصولات دارویی و بهداشتی با بالاترین کیفیت انجام دادند.

 

 

 

 

 

ما را دنبال کنید برای اطلاع از تخفیفات و محصولات ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
ما را دنبال کنید